Radost ze sebe
Dots effect

1st line
2nd line

Asistentka - Svět zdraví PLZEŇ

Požadujeme

  • SŠ vzdělání VŠ výhodou
  • Profesionální vystupování
  • Nadstandardní komunikační dovednosti
  • Profesionální komunikace po telefonu
  • Kladný vztah ke zdravému životnímu stylu
  • Zákaznicky orientovanou osobnost
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a expandující společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení (fixní mzda+bonusový systém odvislý od dosažených výsledků) - 18 000 +
  • Odborné zaškolení a možnost dalšího vzdělání
  • Práci na hlavní pracovní poměr nebo brigádu
  • Příjemné a komfortní pracovní prostředí
  • Další firemní benefity

Pracovní náplň

  • Aktivní oslovování klientů a reprezentace firmy
  • Práce na telefonu
  • Vytváření celkového dojmu pobočky a zázemí nutričním specialistům
  • Obsluha recepce
  • Zajištění obratu provozovny
  • Administrativa pobočky, vedení skladu
  • Vytváření databáze klientů
  • Vypracování pravidelných reportů managementu společnosti
  • Diagnostika klientů včetně stručné interpretace
  • Prodej potravinových doplňků na prodejně

Další informace

  • Místo pracoviště: Plzeň
  • Typ pracovního poměru: práce na zkrácený úvazek, brigáda nebo HPP
  • Benefeity: Sleva na firmení výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce
  • Pokud Vás naše nabídka oslovila, máte vážný zájem vstoupit do našeho kolektivu, zašlete Váš životopis s fotografií a průvodním dopisem na emailovou adresu jitka.smucrova@gmail.com
Ringsegment