Spiderman

Dreams
come
true

…plníme sny a představy našich klientů

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti eventové produkce tavíme do poskytování full servis služeb na profesionální úrovni, jak v kreativitě, v organizaci, tak technickém zabezpečení…

247365

Blue reflector Marilyn Monroe

Dát našim klientům celoživotní zážitek
– to je náš hlavní cíl

Při plánování akce, úzce spolupracujeme s našimi klienty, aby jsme plně pochopily jejich požadavky, zvláštní potřeby a očekávání, stejně jako přizpůsobit událost pro jejich specifické publikum a příležitost.

Věříme, že naše praktické zkušenosti a bezkonkurenční pozorností k detailu jsou klíčové faktory. V Sky Productions úzce spolupracujeme s našimi zákazníky prostřednictvím procesu navrhování a provádění jejich události od počátku koncepce a výběru místa až po finální výrobu přímo na místě.

Náš záběr je široký, od uspořádání a zajištění nejrůznějších událostí, výstav, večírků, svateb, koncertů a sportovních událostí. Snažíme se splnit sny a představy našich klientů.

Mick Jagger Woman
White woman Ironman Green woman

Production

Díky dlouholeté zkušenosti v oblasti eventove produkce se snažíme poskytnout klientům full servis jak v kreativitě tak v organizaci eventu, výstav, večírků, svateb, koncertů a sportovních událostí. Snažíme se splnit sny a představy našich klientů.

Services

Sky Productions, vznikla transformaci ze společnosti Engine Prague Culture v roce 2015, nicméně dlouholetá zkušenost teamu lidi v naší společnosti, kteří společně mají více než 15 let zkušeností v oblasti plánování, organizování eventu a reklamních akcí, si rychle získal reputaci u našich klientu na celém světě.

Ask for more

Logo SkyProduction
Daniel Jaroš
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1 - Nové Město