Spiderman

Dreams
come
true

…plníme sny a představy našich klientů

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti eventové produkce tavíme do poskytování full servis služeb na profesionální úrovni, jak v kreativitě, v organizaci, tak technickém zabezpečení…

247365

Blue reflector Marilyn Monroe

Dát našim klientům celoživotní zážitek
– to je náš hlavní cíl

Při plánování akce, úzce spolupracujeme s našimi klienty, aby jsme plně pochopily jejich požadavky, zvláštní potřeby a očekávání, stejně jako přizpůsobit událost pro jejich specifické publikum a příležitost.

Věříme, že naše praktické zkušenosti a bezkonkurenční pozorností k detailu jsou klíčové faktory. V Sky Productions úzce spolupracujeme s našimi zákazníky prostřednictvím procesu navrhování a provádění jejich události od počátku koncepce a výběru místa až po finální výrobu přímo na místě.

Náš záběr je široký, od uspořádání a zajištění nejrůznějších událostí, výstav, večírků, svateb, koncertů a sportovních událostí. Snažíme se splnit sny a představy našich klientů.

Mick Jagger Woman
White woman Ironman Green woman

SkyLed

Tato část naší společnosti zajišťuje pronájem a prodej velkoplošné projekční LED techniky. S naším profesionálním týmem dokáže připravit jakékoliv promítací plochy na míru přesně podle požadavků zákazníka. Realizujeme dodávku LED obrazovek na všechny tipy akcí, jako například koncerty, party, veletrhy a sportovní události, ale i pevné instalace pro reklamní použití.

Services

Disponujeme se širokým sortimentem LED jak v indoor tak outdoor rozlišeni v outdoor je k dispozici 4.8 mm do 10 mm a v indoor 1,5 až 3,9 mm.

Square - trezor
V letech 2015-2019
jsme zajistili vice nez 70 akci
v celé Evropě,patří mezi ně akce:

Bwin Moto GP Brno, Deutch Telekom, Disney Paris, Opera v Mnichove, We Run Prague, Nike Go to Market, Fashion Week Prague, Czech Truck Prix Most, Rallye Goodwood Great Britain, Festival Rock Am See, Concert Aerosmith Denmark, Red Bull BMX, Airbus Hamburg, Kitzbuhel – Hannenkham, Tag Heuer event, Horse Riding Willach, Hamburg-Boat exhibition, Milano exhibition Bread&Butter Berlin… etc

Ask for more

Logo SkyProduction
Daniel Jaroš
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1 - Nové Město