Spiderman

Dreams
come
true

…plníme sny a představy našich klientů

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti eventové produkce tavíme do poskytování full servis služeb na profesionální úrovni, jak v kreativitě, v organizaci, tak technickém zabezpečení…

247365

Mick Jagger Woman
Blue reflector
White woman Ironman Green woman

VIP servis

Snažíme se zajistit pro naše klienty kompletní služby v oblasti celosvětových VIP eventů jako je Formule 1, MOTO GP, Wimbledon, fotbalové a hokejové světové a evropské turnaje, koncerty, party... atd.

Services

Events
Exhibitions
Fashionshow
Weddings
Concerts
Sport

VIP

Jedná se o zajištění dopravy, vstupu na sportovní či kulturní události plus vstupy na doprovodné akce s tím spojené a to po celém světě.

Nejsme žádnými nováčky

Sky Productions se na trhu v této oblasti nezjevila teprve nyní. Vznikla transformací společnosti Engine Prague Culture v roce 2015. Nicméně naše lidské zdroje mají historii mnohem delší. Náš tým lidí se v této oblasti pohybuje už více než 15 let a má tak značné zkušenosti s plánováním i organizováním eventů a reklamních kampaní, což oceňují klienti nejen v České republice, ale po celém světě.

Dát našim klientům celoživotní zážitek
– to je náš hlavní cíl

A od něho se všechno odvíjí. Aby se tak stalo, musíme klienta a jeho filozofii a záměr správně a plně pochopit, vžít se do jeho role a pak akci ušít na míru. Nešijeme ale horkou jehlou. Proto s našimi klienty spolupracujeme pokud možno na dlouhodobé bázi. Jedině tak je možné pochopit individuální potřeby a požadavky, které klient může mít na naše služby.

Clients

Clients title

Mercedes

Hublot

Nike

Marilyn Monroe

Ask for more

Logo SkyProduction
Daniel Jaroš
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1 - Nové Město